Hoofdmenu

Sjors Leeuwarden

Achter de Hoven 2
8933AJ Leeuwarden

Hulp nodig?
Telefoon: 058 289 5365

Sitemap
Hoofdcontent

Aanbieders


Ben je specifiek op zoek naar een aanbieder? Maak je keuze:

Acta Theater én Muziek

Acta Theater én Muziek

Adema Dance Center

Adema Dance Center

Atelier voor kids

Atelier voor kids

Atletiek Vereniging Lionitas

Atletiek Vereniging Lionitas

BC Raak"m

BC Raak"m

BC Stiens 84

BC Stiens 84

Badminton Vereniging Poona '64

Badminton Vereniging Poona '64

Basketbal Vereniging Leeuwarden

Basketbal Vereniging Leeuwarden

Boksschool Frisia

Boksschool Frisia

Bongkot Friesland

  • Gymzaal Corellistraat
    Verdistraat 2, 8915 CD Leeuwarden
  • G L Fredriksz
  • bongkotf@xs4all.nl
Bongkot Friesland

Brassband Apollo Grou

Brassband Apollo Grou

Brassband Wirdum

Brassband Wirdum

CSV Leeuwarder Zwaluwen

CSV Leeuwarder Zwaluwen

Chr. Gymnastiek vereniging Vlugheid en Kracht

Chr. Gymnastiek vereniging Vlugheid en Kracht

Chr. Scoutinggroep Burmania

Chr. Scoutinggroep Burmania

Code058

Code058

Crea bij Kim

Crea bij Kim

Culturele Ambassade Groningen - LF2018

Culturele Ambassade Groningen - LF2018

Da Capo Leeuwarden

Da Capo Leeuwarden

Dance Company 058

Dance Company 058

Dance Up!

Dance Up!

Dansen in Friesland

Dansen in Friesland

Dansschool The Factory

Dansschool The Factory

Dansstudio Linda

Dansstudio Linda

Danswil

Danswil

De Blokfluitschool

De Blokfluitschool

De Sportpleats

De Sportpleats

Diana's ijspaleisje zoet & l

Diana's ijspaleisje zoet & l

Dwarsfluitles De Zuiderfluiter

Dwarsfluitles De Zuiderfluiter

Foto-Groep Leeuwarden

Foto-Groep Leeuwarden

Fries Museum

Fries Museum

Friese Handbal Combinatie

Friese Handbal Combinatie

FunMovesGym

FunMovesGym

Gitaarkade

Gitaarkade

Grafisch Atelier Friesland

Grafisch Atelier Friesland

Graham Lowlanders Pipes and Drums

Graham Lowlanders Pipes and Drums

Groene Avonturen

Groene Avonturen

Grupo Ginga da Alma

Grupo Ginga da Alma

Gymnastiekvereniging Leeuwarden

Gymnastiekvereniging Leeuwarden

Gymnastiekvereniging OBQ

Gymnastiekvereniging OBQ

H.V. Cometas

H.V. Cometas

HSV Leeuwarden

HSV Leeuwarden

Harmonie Weidum

Harmonie Weidum

High Five Tang Soo Do

High Five Tang Soo Do

Historisch Centrum Leeuwarden

Historisch Centrum Leeuwarden

Honk en Softbal vereniging Northern Stars

Honk en Softbal vereniging Northern Stars

IJshockey Club Capitals Leeuwarden

IJshockey Club Capitals Leeuwarden

JES- JudoClub Grou

JES- JudoClub Grou

Jacomine Hoogendam

Jacomine Hoogendam

Janneke Boeschoten - Vioolles

Janneke Boeschoten - Vioolles

Jeugdcircus Saranti

Jeugdcircus Saranti

Keramiek Museum Princessehof

Keramiek Museum Princessehof

Klaaiwurk Keramiek

Klaaiwurk Keramiek

Klarinetles Leeuwarden

Klarinetles Leeuwarden

Klimcentrum Noardwand

Klimcentrum Noardwand

Knit Kids

Knit Kids

Korfbalvereniging Leeuwarden

Korfbalvereniging Leeuwarden

Kunstkade

Kunstkade

LBC

LBC

LKV Pallas ’08

LKV Pallas ’08

LVV Friesland

LVV Friesland

LWV De Friesche Leeuw

LWV De Friesche Leeuw

Leeuwarden Gitaarles

Leeuwarden Gitaarles

Leeuwarder Reddingsbrigade

Leeuwarder Reddingsbrigade

LekkerZoet

LekkerZoet

Leonie Peerboom

Leonie Peerboom

Lies van Huet

Lies van Huet

MKV'29

MKV'29

Marien Buijs

Marien Buijs

Martijn van Dongen

Martijn van Dongen

Meeuw jonge theatermakers

Meeuw jonge theatermakers

Mila made

Mila made

Mixed Hockey Club Leeuwarden

Mixed Hockey Club Leeuwarden

Monique Thiele Zangles

Monique Thiele Zangles

Museumfederatie Fryslân

Museumfederatie Fryslân

Muzeman

Muzeman

Muziekles Neushoorn

Muziekles Neushoorn

Natuurmuseum Fryslân

Natuurmuseum Fryslân

Nederlandse Bach Academie

Nederlandse Bach Academie

Nico de Koning

Nico de Koning

Op Verhaal / Frank Belt

Op Verhaal / Frank Belt

Pacha Mama

Pacha Mama

Podiumschool

Podiumschool

Reina Visser

Reina Visser

Rugbyclub Greate Pier

Rugbyclub Greate Pier

Samjoko Karate

Samjoko Karate

SanneS edelsmederij

SanneS edelsmederij

Schaakclub Philidor 1847

Schaakclub Philidor 1847

Schermkring Friesland

Schermkring Friesland

Siska Alkema

Siska Alkema

Slagwerkschool Leeuwarden

Slagwerkschool Leeuwarden

Slagwijs

Slagwijs

SportCitadel

SportCitadel

Sports-connect

Sports-connect

Sportschool Epema

Sportschool Epema

Sportschool Poelstra

Sportschool Poelstra

Sportschool de Leeuw

Sportschool de Leeuw

Stadsschouwburg De Harmonie

Stadsschouwburg De Harmonie

Stichting Muziekopleidingen Friesland

Stichting Muziekopleidingen Friesland

Stichting Pasveerkorpsen Leeuwarden

Stichting Pasveerkorpsen Leeuwarden

Stichting Sterrenfabriek

Stichting Sterrenfabriek

Surfclub PZV de Wielen

Surfclub PZV de Wielen

Tennisschool Tennislife

Tennisschool Tennislife

Theaterwerkplaats KapKast

Theaterwerkplaats KapKast

Tieneke van Montfort

Tieneke van Montfort

Trias kunstrijden

Trias kunstrijden

URBANRAW Dansstudio

URBANRAW Dansstudio

Valetonviool

Valetonviool

Van Ravesteijn Theater & Events

Van Ravesteijn Theater & Events

Volleybalclub 058

Volleybalclub 058

Volleybalvereniging Grouw '64

Volleybalvereniging Grouw '64

Waterscouting Duco van Martena

Waterscouting Duco van Martena

Wêz Warber en Fluch

Wêz Warber en Fluch

Zoethout Cultureel Educatief EnZo!

Zoethout Cultureel Educatief EnZo!

Zwemvereniging Middelsé

Zwemvereniging Middelsé

Zwemvereniging Orca

Zwemvereniging Orca

dbieb

dbieb

itARTateljee

itARTateljee

junior art academy (Kunstacademie Friesland)

junior art academy (Kunstacademie Friesland)

leerschool permacultuur friesland

leerschool permacultuur friesland

marjan beuker

marjan beuker

sportcentrum URSUS

sportcentrum URSUS

stichting De Blije Papegaai

stichting De Blije Papegaai

ttv Ready

ttv Ready