Hoofdmenu

Sjors Leeuwarden

Achter de Hoven 2
8933AJ Leeuwarden

Hulp nodig?
Telefoon: 058 289 5365

Hoofdcontent

Aanbieders

Acta Theater én Muziek

Acta Theater én Muziek

Adema Dance Center

Adema Dance Center

Aikido Leeuwarden

Aikido Leeuwarden

Atelier voor kids

Atelier voor kids

Atletiek Vereniging Lionitas

Atletiek Vereniging Lionitas

BC Raak'm

BC Raak'm

BC Raak’m

BC Raak’m

BC Stiens 84

BC Stiens 84

BC-ONI

BC-ONI

Badminton Vereniging Poona '64

Badminton Vereniging Poona '64

Basketbal Vereniging Leeuwarden

Basketbal Vereniging Leeuwarden

Binnensport vereniging Longa Easterlittens

Binnensport vereniging Longa Easterlittens

Boksschool Frisia

Boksschool Frisia

Bongkot Friesland

Bongkot Friesland

Brassband Apollo Grou

Brassband Apollo Grou

Brassband Wirdum

Brassband Wirdum

CSV Leeuwarder Zwaluwen

CSV Leeuwarder Zwaluwen

Chr. Gymnastiek vereniging Vlugheid en Kracht

Chr. Gymnastiek vereniging Vlugheid en Kracht

Chr. Scoutinggroep Burmania

Chr. Scoutinggroep Burmania

Chr. Scoutinggroep Burmania

Chr. Scoutinggroep Burmania

Circus Saranti

Circus Saranti

Code058

Code058

Copini Buitensport

Copini Buitensport

Crea bij Kim

Crea bij Kim

Culturele Ambassade Groningen - LF2018

Culturele Ambassade Groningen - LF2018

Curling Club Fryslân

Curling Club Fryslân

DMN Dance Studio

DMN Dance Studio

Da Capo Leeuwarden

Da Capo Leeuwarden

Dance Company 058

Dance Company 058

Dance Up!

Dance Up!

Dansen in Friesland

Dansen in Friesland

Dansschool The Factory

Dansschool The Factory

Dansstudio Linda

Dansstudio Linda

Danswil

Danswil

De Blokfluitschool

De Blokfluitschool

De Sportpleats

De Sportpleats

Dekema State

Dekema State

Diana's ijspaleisje zoet & l

Diana's ijspaleisje zoet & l

Drempelloos-sporten

Drempelloos-sporten

Dwarsfluitles De Zuiderfluiter

Dwarsfluitles De Zuiderfluiter

Elzer Educatie

Elzer Educatie

FHC Friese handbal combinatie

FHC Friese handbal combinatie

FVC

FVC

Fitconcept Grou

Fitconcept Grou

Fitplan Sport-medisch centrum

Fitplan Sport-medisch centrum

Foto-Groep Leeuwarden

Foto-Groep Leeuwarden

Fries Museum

Fries Museum

Friese Handbal Combinatie

Friese Handbal Combinatie

Frysk Jeugd Orkest

Frysk Jeugd Orkest

FunMovesGym

FunMovesGym

Gewoon Wendy

Gewoon Wendy

Gitaarkade

Gitaarkade

Grafisch Atelier Friesland

Grafisch Atelier Friesland

Graham Lowlanders Pipes and Drums

Graham Lowlanders Pipes and Drums

Groene Avonturen

Groene Avonturen

Grouster Roei Sloep Vereniging

Grouster Roei Sloep Vereniging

Grupo Ginga da Alma

Grupo Ginga da Alma

Gymnastiekvereniging Leeuwarden

Gymnastiekvereniging Leeuwarden

Gymnastiekvereniging OBQ

Gymnastiekvereniging OBQ

H.V. Cometas

H.V. Cometas

HC IJsleeuwen

HC IJsleeuwen

HSV Leeuwarden

HSV Leeuwarden

Handbalvereniging Cometas

Handbalvereniging Cometas

Harmonie Weidum

Harmonie Weidum

Het Beeldlokaal

Het Beeldlokaal

High Five Tang Soo Do

High Five Tang Soo Do

Historisch Centrum Leeuwarden

Historisch Centrum Leeuwarden

Honk en Softbal vereniging Northern Stars

Honk en Softbal vereniging Northern Stars

IJshockey Club Capitals Leeuwarden

IJshockey Club Capitals Leeuwarden

Iryoku Karatevereniging

Iryoku Karatevereniging

JES- JudoClub Grou

JES- JudoClub Grou

Janneke Boeschoten - Vioolles

Janneke Boeschoten - Vioolles

Jeu de Boulesvereniging Le Biberon

Jeu de Boulesvereniging Le Biberon

Jeugd Dans Opleiding Fryslân (JDOF)

Jeugd Dans Opleiding Fryslân (JDOF)

Judo Ryu Camminghaburen

Judo Ryu Camminghaburen

Judoschool Hensema

Judoschool Hensema

Kaatsvereniging It Wetterlân

Kaatsvereniging It Wetterlân

Keatsclub Goutum EO

Keatsclub Goutum EO

Keramiek Museum Princessehof

Keramiek Museum Princessehof

Klaaiwurk Keramiek

Klaaiwurk Keramiek

Klarinetles Leeuwarden

Klarinetles Leeuwarden

Klimcentrum Noardwand

Klimcentrum Noardwand

Knit Kids

Knit Kids

Korfbalvereniging CSL

Korfbalvereniging CSL

Korfbalvereniging Leeuwarden

Korfbalvereniging Leeuwarden

Korfbalvereniging Mid-Frylân/Jansma Burdaard

Korfbalvereniging Mid-Frylân/Jansma Burdaard

Korfbalvereniging Wêz Warber en Fluch

Korfbalvereniging Wêz Warber en Fluch

Kunstkade

Kunstkade

Kyokugym

Kyokugym

L.A.C. "Frisia 1883"

L.A.C. "Frisia 1883"

LBC

LBC

LKC Sonnenborgh

LKC Sonnenborgh

LKC Sonnenborgh

LKC Sonnenborgh

LKV Pallas ’08

LKV Pallas ’08

LKV Pallas'08

LKV Pallas'08

LOCI

LOCI

LTV De Bontekoe

LTV De Bontekoe

LVV Friesland

LVV Friesland

LWV De Friesche Leeuw

LWV De Friesche Leeuw

Leeuwarden Gitaarles

Leeuwarden Gitaarles

Leeuwarder Badminton Club (LBC)

Leeuwarder Badminton Club (LBC)

Leeuwarder Badminton Club Overdag

Leeuwarder Badminton Club Overdag

Leeuwarder Reddingsbrigade

Leeuwarder Reddingsbrigade

LekkerZoet

LekkerZoet

Leonie Peerboom

Leonie Peerboom

Lies van Huet

Lies van Huet

MKV'29

MKV'29

Marien Buijs

Marien Buijs

Martijn van Dongen

Martijn van Dongen

Meeuw jonge theatermakers

Meeuw jonge theatermakers

Mila made

Mila made

Mixed Hockey Club Leeuwarden

Mixed Hockey Club Leeuwarden

Monique Thiele Zangles

Monique Thiele Zangles

Monkeymoves Leeuwarden

Monkeymoves Leeuwarden

Monkeymoves/leeuwarden

Monkeymoves/leeuwarden

Museumfederatie Fryslân

Museumfederatie Fryslân

Muzeman

Muzeman

Muziekles Neushoorn

Muziekles Neushoorn

Muziekvereniging Takostu Stiens

Muziekvereniging Takostu Stiens

Natuurmuseum Fryslân

Natuurmuseum Fryslân

Nederlandse Bach Academie

Nederlandse Bach Academie

Nico de Koning

Nico de Koning

Nimrod tesfamariam

Nimrod tesfamariam

Noardwand

Noardwand

Op Verhaal / Frank Belt

Op Verhaal / Frank Belt

Pacha Mama

Pacha Mama

Pencak Silat Leeuwarden

Pencak Silat Leeuwarden

Podiumschool

Podiumschool

Reina Visser

Reina Visser

Rugbyclub Greate Pier

Rugbyclub Greate Pier

Rugbyclub Greate Pier

Rugbyclub Greate Pier

SGC Stiens

SGC Stiens

SUP Skool Leeuwarden

SUP Skool Leeuwarden

SV KDO-WIRDUM

SV KDO-WIRDUM

SV de Vrijheid - Leeuwarden

SV de Vrijheid - Leeuwarden

Samjoko Karate

Samjoko Karate

SanneS edelsmederij

SanneS edelsmederij

Schaakclub Philidor 1847

Schaakclub Philidor 1847

Schermkring Friesland

Schermkring Friesland

Sinne kinderopvang

Sinne kinderopvang

Siska Alkema

Siska Alkema

Slagwerkschool Leeuwarden

Slagwerkschool Leeuwarden

Spelend Sporten, sport voor mensen met een (licht) verstandelijke beperking.

Spelend Sporten, sport voor mensen met een (licht) verstandelijke beperking.

Sportclub F en F The Inner Way

Sportclub F en F The Inner Way

Sportclub058

Sportclub058

Sports-connect

Sports-connect

Sportschool Epema

Sportschool Epema

Sportschool Poelstra

Sportschool Poelstra

Sportschool de Leeuw

Sportschool de Leeuw

Stadsschouwburg De Harmonie

Stadsschouwburg De Harmonie

StepFun

StepFun

Stichting Muziekopleidingen Friesland

Stichting Muziekopleidingen Friesland

Stichting Pasveerkorpsen Leeuwarden

Stichting Pasveerkorpsen Leeuwarden

Stichting Sterrenfabriek

Stichting Sterrenfabriek

Stienser Gymnastiek Combinatie SGC

Stienser Gymnastiek Combinatie SGC

Stoereloer

Stoereloer

Surfclub PZV de Wielen

Surfclub PZV de Wielen

Survivalvereniging de Leeuwen

Survivalvereniging de Leeuwen

TV Stiens

TV Stiens

Talententeam

Talententeam

Tennisschool Tennislife

Tennisschool Tennislife

Tennisvereniging Grouw

Tennisvereniging Grouw

Theaterwerkplaats KapKast

Theaterwerkplaats KapKast

Tieneke van Montfort

Tieneke van Montfort

Trias kunstrijden

Trias kunstrijden

UCT Leeuwarden

UCT Leeuwarden

URBANRAW Dansstudio

URBANRAW Dansstudio

VC058

VC058

VET COOL entertainment

VET COOL entertainment

VV Irnsum

VV Irnsum

VV Oosterlittens

VV Oosterlittens

Valetonviool

Valetonviool

Van Ravesteijn Theater & Events

Van Ravesteijn Theater & Events

Volleybalvereniging Grouw '64

Volleybalvereniging Grouw '64

Volleybalvereniging Iverto

Volleybalvereniging Iverto

Volleybalvereniging Wijtgaard

Volleybalvereniging Wijtgaard

Waterscouting Duco van Martena

Waterscouting Duco van Martena

Zangles Friesland

Zangles Friesland

Zoethout Cultureel Educatief EnZo!

Zoethout Cultureel Educatief EnZo!

Zwemvereniging Middelsé

Zwemvereniging Middelsé

Zwemvereniging Orca

Zwemvereniging Orca

Zwemvereniging Orca

Zwemvereniging Orca

dbieb

dbieb

de kriich

de kriich

frijlan.nl

frijlan.nl

gv SSS Grou

gv SSS Grou

itARTateljee

itARTateljee

junior art academy (Kunstacademie Friesland)

junior art academy (Kunstacademie Friesland)

marjan beuker

marjan beuker

sportcentrum URSUS

sportcentrum URSUS

stichting De Blije Papegaai

stichting De Blije Papegaai

ttv Ready

ttv Ready

vv Stasko

vv Stasko